recept voor tortellini met paturain cuisine
Diner

Recept: tortellini en Paturain Cuisine, snel en makkelijk

recept voor tortellini met patuarinMaak een warme maaltijd met een bakje Paturain Cuisine! Dat was de vraag die ik kreeg. Nou kook ik wel vaker met Paturain, dus ging ik deze uitdaging graag aan en maakte een snel en makkelijk recept met tortellini, ham en groente. 

Koken met Paturain Cuisine

Eigenlijk kook ik al vaker met Paturain. Zo heb ik een heel snel en makkelijk recept met macaroni, spek, ui en Paturain. We maken dit heel vaak in de vakantie op de camping, makkelijk omdat je maar twee gas pitjes nodig hebt. Ik kreeg nu een pakje Paturain Cuisine thuis gestuurd en keer eerst op de site ilovecheese. Als kaas liefhebber, is dit een echte website voor mij en hier deed ik genoeg inspiratie op voor een lekker recept.

Tortellini met Paturain Cuisine

Op de website vond ik ook het recept van Tortellini en Paturain Cuisine, omdat ik hier wel mijn eigen touch aan wilde geven, heb ik deze aangepast naar mijn eigen idee en smaak. Nu eet ik tegenwoordig koolhydraat arm, dus minder pasta, aardappelen, rijst en brood. Toch betekent dit niet dat ik helemaal niet meer eet en geniet dan ook extra van zo een heerlijke maaltijd die ook nog eens snel en makkelijk te maken is.

Open dagen van scholen

De komende weken zijn we in de avonden bij open dagen van middelbare scholen. Dit begint dan om zeven uur en omdat ik ook weer niet wil dat de jongens te laat naar bed gaan, zorg ik dat we hier ook echt tegen zeven uur zijn. We eten deze dagen maar een beetje makkelijk en dan is dit ‘snel en makkelijk’ recept ideaal.

Wat heb je nodig voor dir snel en makkelijk recept met Paturain Cuisine

4 personen

  • 1 kuipje Paturain Cuisine
  • 250-300 gram Tortellini met vlees
  • 3 paprika’s in verschillende kleuren.
  • 300 gr hamblokjes.

Hoe maak je het

  1. kook de tortellini zoals aangegeven op de verpakking
  2. snijd de paprika’s in twee en verwijder het zaad, was en snijd in kleine blokjes
  3. doe een beetje olie in een hapjespan en doe hier de paprika’s in
  4. voeg de Paturain Cuisine toe en  hamblokjes
  5. verwarm het geheel ongeveer 3 minuten op laag vuur terwijl je roert
  6. Voeg de warme tortellini toe en roer de saus erdoor. Breng op smaak met peper en zout en serveer.

Ps Kook net zoveel pasta als jij nodig hebt, ik reken altijd 75 gram voor volwassenen en 75 voor de jongens samen.

Kook jij wel eens met Paturain Cuisine ?

Meer recepten

handtekening Lodi blogger en copywriter

foto lodiblogt

 

Hoi, Ik ben Lodi, content creator, online copywriter, getrouwd en moeder van 2 zonen (2007 & 2009). Op mijn blog schrijf ik over reizen, fashion, interieur, beauty en het buitenleven.

15 reacties

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *