waar kan je vakantie ideeën opdoen?
Reizen

Vakantie ideeën opdoen? Laat je inspireren door deze tips

Het nieuwe jaar is net begonnen en veel mensen beginnen plannen te maken voor de zomervakantie. Logisch want wil jij iets huren dan is het nu ook wel tijd om dit te gaan regelen. Maar waar kan je nu vakantie ideeën opdoen voor de zomervakantie?

Vakantie ideeën opdoen

Weet jij al waar je deze zomervakantie heen gaat op vakantie? Ga je kamperen? Huur je een huisje of appartement? Ga je vliegen of met de auto? Veel mensen hebben al wel een idee waar ze heen willen gaan, maar anderen ook nog helemaal niet. Gisteren gingen ze hier weer naar school na twee weken kerstvakantie en soms heb ik wel eens het idee, dat we van vakantie naar vakantie leven. Eigenlijk is dit ook wel een beetje zo. Tenslotte zijn vakanties de momenten waar we naar uit kijken. Nu het nieuwe jaar weer is begonnen is het ook weer tijd om vakantie ideeën op te doen. Je kan er ook bijna niet om heen. Tijdens reclames van kinderprogramma’s komen campings voorbij die echt gericht zijn op kinderen, over twee weken is de vakantiebeurs in de Jaarbeurs in Utrecht en de reisboeken zijn alweer aan te vragen.

kamperen in een tent is echt vakantie

Waar gaan we heen deze zomervakantie.

Het lijkt dan allemaal nog ver weg toch zijn wij zelf ook al druk bezig met de plannen voor de zomervakantie. Vorig jaar gingen we naar Oostenrijk en dit jaar naar Amerika en zullen hier de west kust van Amerika gaan bezoeken. Ik ben al vaker naar Amerika geweest. Ik reisde al eens met samen mijn zus zes maanden door Amerika en heb deze reis tien jaar later samen met mijn gezin nog eens in zeven maanden over gedaan. Ook woont mijn zus alweer zestien jaar in Amerika, onze kinderen weten zich van alle reizen niets meer te herinneren. Tijd om weer eens heen te gaan. Naast dat we al druk plannen maken, zoek ik ook op internet naar tips. Plaatsen die we kunnen bezoeken of tours die we kunnen maken, bijvoorbeeld.

Tips om vakantie ideeën op te doen.

Nog geen idee waar je heen wil in de zomervakantie? Of wel idee en wil je hier concreet mee aan de slag gaan, dan kunnen je de volgende tips misschien helpen:

  • Waar denk je als eerst aan als je aan vakantie denkt? Je eerste gedachte, is misschien wel je droomvakantie dit jaar!
  • Wanneer ga je op vakantie? Hou rekening met de temperaturen die hier kunnen zijn en wat je wil gaan doen. Een hele actieve vakantie, dan kan het beter niet te heet zijn.
  • Zoek eens op Instagram of Pinterest naar vakantie ideeën. Alleen al door te kijken naar foto’s van anderen kan je ineens de ideale vakantie plek vinden.
  • De vakantiebeurs in de Jaarbeurs in Utrecht is dit jaar van 16 t/m 19 januari. Nog geen idee wat je wil gaan doen, dan doe je hier misschien vakantie ideeën op.
  • Vraag reis boeken aan of kijk op internet hoe reisorganisaties de reis die je in gedachten heb maken. Hier kan je heel veel tips vandaan halen.
  • Geïnteresseerd in (georganiseerde) bergsport vakanties? Kom naar de bergsportdag op zondag 9 februari van de NKBV.

Heb jij al vakantie ideeën voor de zomer?

handtekening Lodi blogger en copywriter

foto’s lodiblogt/pixabay

Meer artikelen

Hoi, Ik ben Lodi, content creator, online copywriter, getrouwd en moeder van 2 zonen (2007 & 2009). Op mijn blog schrijf ik over reizen, fashion, interieur, beauty en het buitenleven.

19 reacties

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *