lux en luz sieraden
Fashion

Lux en Luz- persoonlijke sieraden met een boodschap

Vier een moment, your moments milestones and memories met een persoonlijk en uniek sieraad van Lux&Luz. Combineer jouw liefde in een uniek sieraad. 

Persoonlijke sieraden bij Lux en Luz

Op de site van Lux en Luz.nl zie je meteen dat de sieraden kwalitatief, uniek en persoonlijk zijn. Kettingen en armbanden met een persoonlijke touch. Er is keuze genoeg uit hangers en kettingen. Want kies je een naam of initiaal of kies je uit de  unieke collectie symbolen, Symbolen die je zelf samen kan stellen, waarbij je kan kiezen uit een gouden ketting of satijnen koord. En zo kan je een voor jou unieke ketting samenstellen.

your moments milestones and memories

De armbanden bij Lux en Luz noemen ze armcandy. Het gevoel dat je krijg wanneer ik naar de collectie kijk, voelt als een kind in een snoepwinkel.  Al die kleuren bij elkaar, daar word je enthousiast van. Bij Lux en Luz heb je de keuze uit ruim zestig kleuren satijnen koord waar je uit kan kiezen. Dus altijd wel een kleur die bij jou past.. De  armbanden met satijnen koord kan je personaliseren naar eigen wens. Met een pijl, initialen (een of twee) een inscriptie of een bliksemschicht. Het satijnen koord is geknoopt met twee knopen waardoor deze bij iedereen om de pols past.

Armbanden met initialen

Van Lux&Luz mocht ik twee armbanden ontvangen met de initialen van mijn kinderen. Echt ‘your moments milestones and memories’. Ik koos voor de kleuren turquoise en lavendel.  Kleuren die ik zelf vrolijk en zomers vind staan. Toen ik het doosje met de armbanden openmaakte, vielen meteen de mooie duidelijk kleuren van de koordjes me op. De initialen zijn mooi gegraveerd in het plaatje in de armband. Ik vind het heel mooi en ben ontzettend blij met mijn mooie armbanden. Een armband als deze kost €34,95

Lux en Luz

Benieuwd geworden naar de collectie van Lux&Luz? Neem snel een kijkje op de site.

Meer sieraden? Een prachtige wereldbol aan je ketting, zin in sieraden, mooie sieraden voor hem en haar

handtekening Lodi blogger en copywriter

foto lodiblogt

Hoi, Ik ben Lodi, content creator, online copywriter, getrouwd en moeder van 2 zonen (2007 & 2009). Op mijn blog schrijf ik over reizen, fashion, interieur, beauty en het buitenleven.

39 reacties

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *